Святкове відкриття дитячого майданчика

 

logo

 

 

 

 

30 вересня 2013р., відбулась зустріч з батьками – вихователями дитячого будинку сімейного типу Ткачишиних та урочисте відкриття дитячого майданчику, в якому взяла участь заступник голови облдержадміністрації Іванцова Н.Б., директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В., керівники структурних підрозділів облдержадміністрації: департаменту соціального захисту населення, департаменту освіти, науки та молоді, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; представники виконкому Миколаївської міської ради, представники Канадського благодійного фонду I W ILL – спонсори, депутати, громадськість, діти з прийомних сімейних сімей та дитячих будинків сімейного типу та діти міста.

Для дітей та запрошених було підготовлено театралізовану виставу – казку «Каша из топора» за участю молодіжного театру «Подарунок неба» Будинку творчості Заводського району м. Миколаєва, та ігрова програма для дітей із врученням подарунків.
Довідково:

Дитячий будинок сімейного типу Ткачишиних створений 27 квітня 2012р. у м.Миколаєві.

Ткачишин Євген Олександрович 08.01.72 та Ткачишина Лілія Михайлівна 23.02.73 виховують троє кровних дітей та 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ткачишин Євген Олександрович є головою Миколаївського обласного благодійного фонду «Альфа-Ник».

Источник: http://sotszahist.mk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=3689:2013-10-01-08-58-52&catid=20:2011-08-03-17-09-36&Itemid=15

Speak Your Mind

*