Наталя Іванцова відвідала будинок сімейного типу Ткачишиних

3_MG_19680 вересня відбулась зустріч з батьками – вихователями дитячого будинку сімейного типу Євгена та Лілії Ткачишиних та урочисте відкриття дитячого майданчику, в якому взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Наталя Іванцова, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс, представники департаменту освіти, науки та молоді, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Наталя Іванцова зазначила, що Президент України в рамках соціальних ініціатив спрямовує владу на реалізацію права кожної дитини виховуватись у родині.

Соціальні ініціативи Президента України насамперед спрямовані на підтримку національного усиновлення, розвиток сімейних форм виховання, реформу інтернатних закладів в інтересах дитини.

Наталя Борисівна додала, що наразі в області функціонує 29 будинків сімейного типу та 163 родини з прийомними дітьми.

Будинок сімейного типу родини Ткачишиних зібрав під своїм дахом 10 дітей, троє з яких є біологічними дітьми Євгена та Лілії. До всиновлення голову родини підштовхнула небайдужість до чужого горя. Євген Олександрович, який до речі є головою Миколаївського обласного благодійного фонду «Альфа-Ник», сам виховувався у багатодітній родині та впевнений, що кожна дитина повинна мати батьків.

Приміщення, в якому розташовано будинок сімейного типу Ткачишиних, раніше належало відомчому дитячому садку. Певний час будівля ніяк не використовувалася. Відтепер в її стінах знову лунає дитячих сміх.

Стосовно «другого життя» будівлі, Євген Олександрович прокоментував: «Ми готові прийняти під цим дахом ще три дитячих будинки сімейного типу. Запрошуємо родини і з інших областей». Крім того, багатодітний батько-вихователь додав, що на сьогоднішній день завдяки соціальним ініціативам Президента України родина Ткачишиних має надійну підтримку з боку обласної влади.

Цього дня маленькі сини та доньки родини Ткачишиних з щирою дитячою радістю зустрічали на новому ігровому майданчику маленьких гостей з усіх сусідніх будинків. Відтепер вони тут гратимуться всі разом. На них завжди чекатимуть нові гойдалки, горки, драбинки та інші розваги.

Для запрошених дітлахів та їх батьків було підготовлено театралізовану виставу – казку «Каша из топора» за участю молодіжного театру «Подарунок неба» Будинку творчості Заводського району м. Миколаєва, та ігрова програма для дітей із врученням подарунків.

Просмотреть видеорепортаж

Источник: официальный сайт Николаевской областной государственной администрации

Speak Your Mind

*