Міжнародний день захисту дітей у дитячому будинку

Нещодавно працівники ДАІ, завітавши в гості до дитячого будинку сімейного типу «Веселка», познайомились з його вихованцями. І от сьогодні, вони запросили правоохоронців до себе на свято.

В Міжнародний день захисту дітей до дитячого будинку сімейного типу «Веселка» завітало багато почесних гостей, серед яких були і керівники відділу ДАІ з обслуговування м. Миколаєва.

Дітлахи підготували урочистий концерт, присвячений Міжнародному дню захисту дітей – пісні, вірші, танці та чимало інших номерів, щоб подарувати святковий настрій всім, хто прийшов сьогодні на дитячий майданчик.

А для самих дітей організатори свята підготували десятки різних заходів – майстер-класи, ярмарки, катання на конях, хмари мильних кульок, святкове чаювання та багато іншого.

Радісний сміх, щасливі усмішки на обличчях дітей та святкова атмосфера – саме цього хотіли досягти організатори та гості заходів, адже 1 червня має бути по-справжньому дитячим святом.

Міжнародний день захисту дітей у дитячому будинку Міжнародний день захисту дітей у дитячому будинку Міжнародний день захисту дітей у дитячому будинку 4 Міжнародний день захисту дітей у дитячому будинку 7 8 Джерело: Державтоінспекція Миколаївської області

Speak Your Mind

*