Оксана Янішевська привітала переможців фотоконкурсу «Усиновлені серцем»

Оксана Янішевська привітала переможців фотоконкурсу «Усиновлені серцем»Впродовж квітня в Миколаївській області проводився обласний фотоконкурс «Усиновлені серцем». Сьогодні, 15 травня, на честь відзначення Дня матері та Дня родини в художньому музеї ім. В.В. Верещагіна підбили результати фотоконкурсу. Привітати родини-переможці прийшли заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська та заступник голови обласної ради Олександр Смирнов.
«В Україні традиційно весняні, травневі дні перекликаються з теплими, домашніми, улюбленими святами. Ми відзначаємо День матері і День сім’ї. Високо шанувати матір – давня українська традиція. Завжди в нашій країні з величезною повагою ставилися до матері, до берегині. Так само ми піклуємося і з великою повагою ставимося до великих родин. Ми всі розуміємо, який це подвиг виховувати дітей. Незважаючи на всі скрути та важкі часи, які спіткали нас сьогодні, фотовиставка та ці роботи – це яскравий приклад любові, згуртованості, затишку в наших родинах», – зазначила Оксана Янішевська.
Вона побажала всім натхнення, міцного здоров’я, родинного затишку, та миру.
В обласному турі фотоконкурсу взяли участь 67 робіт. Конкурсною комісією відібрано 40 робіт учасників, серед яких було визначено 13 найкращих по двох номінаціях.
Так у номінації «Історії успіху» перемогли: Дитячий будинок сімейного типу Арбуз – фоторобота «З дороги геть усі тривоги – ми сміло йдемо до перемоги!» (м.Южноукраїнськ), прийомна сім’я Бесараб – «Готуємось до великодня» (Доманівський район), прийомна сім’я Байталюк – «Я дуже люблю відпочинок на морі» (Кривоозерський район), Дитячий будинок сімейного типу Дашковських – «Смачна перемога» (Казанківський район).
У номінації «Щасливі кожної миті» перемогу здобули: Дитячий будинок сімейного типу Ткачишини – робота «Завжди разом» (м.Миколаїв), Дитячий будинок сімейного типу Фіщук – робота «Якщо міцніє хоч одна родина – міцною стане наша Україна» (Арбузинський район), Прийомна сім’я Козюкова – робота «Відпочинок після школи» (Врадіївський район), Прийомна сім’я Ходаковських – робота «Ура! Канікули!» (Доманівський район), Прийомна сім’я Павленко – робота «Цікавий відпочинок» (Жовтневий район), Прийомна сім’я Білих – робота «Знайдений скарб» (м.Миколаїв), сім’я усиновлювачів Супроткіних – робота «Буду як тато» (Миколаївський район), дитячий будинок сімейного типу Гнатишиних – робота «Ми неповторні, бо кожен з нас – індивідуальність» (Снігурівський район), дитячий будинок сімейного типу В’юн – робота «Я і ти, я і ти ніде правди діти на своїй землі святій – ми щасливі діти» (м.Южноукраїнськ).
На сьогоднішній день в області функціонують 173 прийомні сім’ї, в яких виховується 343 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а також 36 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 210 дітей вказаної категорії.
Після урочистої частини всі гості змогли оглянути виставку сімейної творчості «Єдина родина», на якій представлено більше 1,5 тисяч робіт.

5 2 6 4 1

Конкурсні роботи можна переглянути за ссилкою.

Джерело: Миколаївська обласна державна адмiнiстрацiя

Speak Your Mind

*