Добре, коли є родина

logo_01_ua

 

 

20 грудня керуючий справами виконкому міськради Інна Бичковська відвідала сім’ю Ткачишиних, на базі якої створено дитячий будинок сімейного типу, і привітала з Днем Святого Миколая та новорічними святами, що наближаються. Інна Іванівна побажала щастя, сімейного благополуччя і всього найкращого. Окрім іншого, вона подивилася, в яких умовах проживає сім’я, що складається з 10 хлопців і дівчат, з яких 7 прийомних.

Треба сказати, що у цьому дитячому будинку панує гарна атмосфера і створені усі умови для дітей. Інна Бичковська залишилася задоволена побаченим та висловила сподівання, що й надалі сім’я буде успішно розвиватися.

У свою чергу, глава сімейства Євген Ткачишин поділився своїми планами. Зокрема, на території, де проживає сім’я (а це колишній дитячий садок по вул. Бутоми), він хоче створити соціальне містечко. Планується, що спочатку там буде створено 4 дитячих будинки сімейного типу. Зараз там повним ходом йде капітальний, добротний ремонт. Отже, якщо все буде йти у цьому ж руслі, у Миколаєві реалізується дуже цікавий і важливий проект.

Відзначимо, що на даний момент у нашому місті є 10 прийомних сімей та 3 дитячих будинки сімейного типу. У них в цілому виховується 52 дитини.

Speak Your Mind

*