Саша і Артур — у сім`ї!

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

офіційний портал

30 квітня дитячий будинок сімейного типу родини Ткачишиних поповнився двома хлопчиками: 11-річним Олександром та 7-річним Артуром.

Цей будинок сімейного типу ще молодий, він був створений рік тому на території Соціального комплексу фонду «Альфа-Ник». Тоді першими прийомними дітьми стали дві рідні сестрички: 12-річна Яна та 5-річна Надя, і також Рома 6 років. За минулий рік діти глибоко прив’язалися до своїх нових батьків.

Батьки оточили нових дітей теплом і турботою. Яна відвідує художню школу, Надя активно займається гімнастикою, а Рома освоює уроки гри на флейті. Таким чином, життя цих п’ятьох прийомних дітей стало кардинально змінюватися завдяки діяльності фонду «Альфа-Ник». На сьогоднішній день у сім’ї Євгена та Лілії виховується троє рідних і п’ятеро прийомних дітей.

Влітку цього року на території Соціальної комплексу планується відкриття другого дитячого будинку сімейного типу. Приміщення, в яких будуть жити діти-сироти, гостро потребують заміни вікон, системи опалення та косметичного ремонту. Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь в облаштуванні побуту дітей-сиріт. Будемо вдячні будь-якій підтримці.

Розрахунковий рахунок фонду «Альфа-Нік»: 26002013001169 в АТ «Сбербанк Росії» ЄДРПОУ 37206373 МФО 320627 з позначкою «благодійний внесок».

www.alfa-nik.org

P1240358

07.05. 2013 15:30:57

Джерело: http://www.gorsovet.mk.ua/news.ua?id=2624

При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на www.gorsovet.mk.ua обов`язкове!

Speak Your Mind

*