Інтерв’ю директора Миколаївського благодійного фонду «Альфа-Нік» про конференцію, що пройшла

На мій погляд, конференція пройшла дуже добре. Були отримані позитивні відгуки з боку запрошених на цю конференцію представників з різних міст. Приїхали представники всіх районних центрів, служб у справах дітей, вихователі дитячих садків, вчителі. Були присутні представники сімей, в яких виховуються прийомні діти.

Відчувалася дуже хороша атмосфера, однодумність.

Конференція отримала високу оцінку представників влади міста та області, які були на ній присутні. Більше того, коли на конференції прозвучало запитання: «Хто сьогодні приймає рішення відкрити своє серце і свій будинок для дитини-сироти?”, то піднялося близько десяти рук, засвідчуючи про прийняте рішення прямо на конференції.

Я думаю, що той добрий початок, який ми поклали, організовуючи цю конференцію, приведе нас до результату про який ми мріємо — Миколаївська область без сиріт.

Чи виправдалися очікування, які були у Вас при підготовці конференції?

Очікування виправдалися. По-перше, у ході підготовки, ми познайомилися з різними людьми, спілкуючись з ними як з партнерами, що підтримують нашу конференцію.

По-друге, той факт, що в залі не було вільних місць, хоча зал був на 570 чоловік, говорить про те, що тема, яку ми підняли на цій конференції, актуальна і люди готові докласти всіх зусиль, щоб вирішити це питання в нашій області .

Якби Ви готували конференцію ще раз, що б Ви хотіли змінити?

Мабуть що єдиний момент, який ми б змінили — це дати більше можливості для виступів батькам, які усиновили дітей, а також дітям, які живуть в нових сім’ях. Я думаю, що це ми обов’язково врахуємо при організації наступних конференцій.

Джерело: http://www.ukrainabezsyrit.org/news/shablon-article/article/99185

При полном или частичном использовании материалов прямая гиперссылка на www.alfa-nik.org обязательна!

Speak Your Mind

*