Миколаївський обласний благодійний фонд «Альфа-Нік» та акція «1000 дітей бачать і 1000 дітей чують» в м. Одеса

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

офіційний портал

5 лютого 77 дітей з Миколаєва з вадами слуху та зору отримали в дар окуляри і слухові апарати європейського виробництва в рамках акції «1000 дітей бачать і 1000 дітей чують». 54 дитини стали володарями слухових апаратів, 23 дитини – очок.

Цей соціальний проект для дітей в Україні реалізують благодійний «Фонд братів Кличків» та німецька благодійна організація «Round Table Deutschland».

Проект для миколаївських дітей проходив під патронатом міського голови Володимира Чайки. Такі потрібні подарунки на суму 72 150 грн. діти-сироти, діти-інваліди та діти з малозабезпечених та кризових сімей Миколаєва та області отримали в Німецькому центрі в Одесі. Всі організаційні проблеми взяв на себе Миколаївський обласний благодійний фонд «Альфа-Нік». Завдяки підтримці депутата міської ради Валерія Буркуна, директора ВАТ «Оріон-Авто», та директора туристичного агентства «Лідер-Тур» Оксани Руденок, діти разом з батьками і вихователями на трьох комфортабельних автобусах змогли відвідати Одесу і отримати допомогу.

Своє сприяння проекту «1000 дітей бачать і 1000 дітей чують» також надали: начальник міського управління освіти Ганна Деркач, начальник обласного управління ДАІ Геннадій Погорєлов, начальник управління освіти і науки Миколаївської обладміністрації Валерій Мельниченко, директор Миколаївського спеціального учбово-виховного комплексу для дітей зі зниженим зором Антоніна Могільнікова і директор Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів для дітей з порушеннями слуху Микола Смирнов.

Дізнатися більше про стратегію і проекти благодійного фонду «Альфа-Нік» (директор МОБФ «Альфа-Нік» Євген Ткачишин) можна на сайті www.alfa-nik.org.

Крім того, кожен охочий може надати благодійну допомогу в будь-якому відділенні банку. Р/р: 26002013001169 в АТ “Сбербанк Росії” ЄДРПОУ 37206373 МФО 320627 з позначкою “благодійний внесок”.

Источник: http://www.gorsovet.mk.ua/news.ua?id=3177

При полном или частичном использовании материалов прямая гиперссылка на www.alfa-nik.org обязательна!

Speak Your Mind

*